VI Mokotowski Przegląd Piosenek o Warszawie

Wyróżnienie dla przedszkolaków biorących udział w konkursie. Serdecznie Gratulujemy! Brawo!!!

Nasze piękne ogrody

Drodzy rodzice, bardzo dziękuję za wszelką pomoc jaką otrzymałam przy organizacji naszych ekologicznych ogródków. Mogą Państwo na załączonych poniżej zdjęciach zobaczyć owoce naszej pracy.

Malowanie elewacji

Dziękuję wszystkim osobom, które brały udział w odnowieniu wejścia do naszego przedszkola. Jak Państwo mogą zauważyć, zmiana jest diametralna.

Urodziny Marchewki

W pierwszym tygodniu kwietnia obchodziliśmy Urodziny Marchewki, nasza solenizantka spodobała się wszystkim dzieciom. A największa frajdą dla dzieci było wystukiwanie rytmów na marchewkach. Wszystkie przedszkolaki zgodnie stwierdziły, że bardzo lubią to warzywo, czego dały przykład zjadając całą marchewkę po obiedzie:)

Gady i inne stwory

Do naszego przedszkola zawitały gady, dzieci były nimi bardzo zainteresowane, ale również odważne, mogą Państwo to zobaczyć na poniższych zdjęciach:)

Dokarmianie ptaków 🙂

Zajęcia multimedialne

Przed pierwszym dniem wiosny przypomnieliśmy sobie zwierzęta, które możemy spotkać o tej porze roku.

Dzień Dinozaura

Końcówka lutego wcale nie musi być nudna…bo jak się okazuje w tym właśnie miesiącu obchodzimy Dzień Dinozaura.Jest to wspaniała okazja by przypomnieć sobie o prehistorycznych stworach, które niegdyś zamieszkiwały naszą planetę. Oto zdjęcia które przedstawiają nasze wykopaliska 🙂

Kącik Montessori

Drodzy Rodzice, bardzo dziękuje za pomoc w stworzeniu naszego kącika. Mogą Państwo zobaczyć efekty naszej zabawy 🙂

25 stycznia, Warsztaty Bębniarskie

Jak widać nasze dzieci bawiły się wyśmienicie 🙂

Pierwszy śnieg, mnóstwo frajdy i zabawy:)

Spotkanie z Mikołajem 2018

Do naszej sali zawitał dziś wyjątkowy gość, Święty Mikołaj:) Dla każdego dziecka miał prezent, bo przecież każde w tym roku było bardzooo grzeczne:)

Dzień Księgarza

13 grudnia obchodzimy Dzień Księgarza. Z tej właśnie okazji nasze Smerfy wybrały się wraz z Paniami i rodzicami, na wycieczkę do pobliskiej księgarni;)