Razem na Święta – Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA PRZYPADAJĄCY W GRUDNIU, W NASZYM PRZEDSZKOLU ZAWSZE POŁACZONY JEST Z PRZEDSZKOLNĄ CHARYTATYWNĄ ZBIÓRKĄ ŻYWNOŚCI – ,,RAZEM NA ŚWIĘTA”, AKCJĄ MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ, ZACHĘCAJĄCĄ PRZEDSZKOLA, SZKOŁY, ABY W RÓŻNYCH FORMACH NIOSŁY POMOCY INNYM, JAK RÓWNIEŻ BUDOWAŁY WSPÓLNOTĘ I WIĘZI MIĘDZYPOKOLENIOWE.

W tym roku z uwagi na okres pandemii Covid – 19, w tym konieczność zachowania reżimu sanitarnego przez placówkę, zachęciliśmy rodziców, pracowników oraz wszystkich przyjaciół naszego przedszkola do bezpośredniego przekazywania żywności Stowarzyszeniu Betel, które wspomaga seniorów, osoby chore, niepełnosprawne z Gminy Biała Piska. Z przekazanych darów pracownicy Stowarzyszenia przygotowują i rozwożą swoim podopiecznym ciepłe posiłki.

Nasze przedszkolaki podczas zajęć artystycznych w ramach akcji ,,RAZEM NA ŚWIĘTA” wykonały świąteczne kartki z ciepłymi życzeniami. W SUMIE WYKONANO 45 BOŻONARODZENIOWYCH KARTEK. Razem z gorącym obiadem, karteczki trafią do podopiecznych Stowarzyszenia Betel.

W podziękowaniu za współpracę oraz wsparcie otrzymaliśmy od pracowników Stowarzyszenia Betel pierniczki oraz piękną kartę z życzeniami świątecznymi.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy aktywnie włączyli się w zbiórkę i przekazali oraz przekazują żywność charytatywnie na rzecz osób potrzebujących. Życzymy Wszystkim ciepłych rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.