Kartka urodzinowa dla chorej Kingi

Kinga jest 7 letnią suwalczanką, która jak prawdziwy wojownik od 20 miesięcy toczy największą walkę o swoje życie. Walkę z nierównym sobie, śmiertelnym przeciwnikiem jakim jest nowotwór złośliwy pnia mózgu – guz rozlany.

Ponieważ leczenie Kingi nie przynosi już rezultatów i dziewczynka pozostaje pod opieką domowego hospicjum aby nie musiała męczyć się w szpitalu wspólnie z rodzicami i ludźmi o dobrych sercach zorganizowano jej niespodziankę ❤️

Dziewczynka swoje ostatnie chwile z normalnego dzieciństwa kojarzy z przedszkolem i rówieśnikami za którymi bardzo tęskni. Jej małym marzeniem jest pójście na bal i zatańczenie na nim pierwszego tańca że swoim ukochanym tatą.

8 grudnia o godz 15.00 w Suwałkach zostanie zorganizowany bal mikołajkowy- połączony z jej 8 urodzinami wypadającymi na początku stycznia.

Aby sprawić dziewczynce radość i przywrócić choć trochę uśmiech na twarzy Kingi, dzieci z naszego przedszkola postanowiły zrobić kartki urodzinowe z życzeniami. Dzieci  napisały również  list do Kingi z ciepłymi, płynącymi z serca słowami. Kartki zostały wysłane. Mamy nadzieję, że podczas balu Kinga przeczyta nasze życzenia i się uśmiechnie.