Sukces w konkursie „Zdrowo jem, więcej wiem”

Wyniki świątecznego konkursu Polskiego Radia Dzieciom!

Prezentacja obchodów 100 – lecia Państwa Polskiego

WYRÓŻNIENIE DLA NASZEGO PRZEDSZKOLA
W minionym roku szkolnym  przedszkole  przystapiło do wojewodzkiego konkursu “Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych”. Opracowaliśmy projekt pt. „Cały tydzień polski i o jednen dzień dłużej”, który został zrealizowany w pierwszysch dniach maja 2018r.  Z działań, które miały miejsce w przedszkolu przygotowaliśmy prezentację. Z uwagi na wymogi konkursu mogliśmy zaprezentować tylko niektóre zdjęcia. Prezentację zgłosiliśmy do konkursu.
Jest nam niezmiernie miło, że komisja konkursowa doceniła nasze starania i działania. Spośród 131 szkół i przedszkoli z województwa podlaskiego,  10 placówek otrzymało nagrody, a 20 wyróżnienie. Nasze przedszkole znalazło się w kategorii wyróżnionych.
Nagrodę wyróżnienia odebraliśmy w czasie bardzo uroczystej gali w dniu 8.10.2018r. w siedzibie Filharmonii Podlaskiej.
Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom przedszkola zaangażowanym w działania projektowe i przygotowanire prezentacji- to nasz wspólny sukces.
Danuta Kowalewska, dyrektor

Nasze przedszkole uczestniczyło w  ogólnopolskim konkursie  „Czyściochowe Przedszkole”.  Pragniemy poinformować, że jesteśmy w gronie laureatów-otrzymaliśmy w czerwcu 2020r. bon o wartości 500zł na zakupy w Rossmannie. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos w konkursie. 

Jest nam niezmiernie miło poinformować o przyznaniu naszej stronie internetowej CERTYFIKATU – STRONA PRZYJAZNA MŁODZIEŻY!

Zmiana wielkości czcionki
Kontrast