Festiwal Objazdowych Teatrów Lalkowych

W dniach 23 – 25 września nasze przedszkolaki uczestniczyły on- line w Festiwalu Teatrów Lalkowych. Dzieci obejrzały przedstawienia pt.: “Szałaputek”, “Opowieści starego kredensu”, “Królowa Śniegu”, “Krawiec Niteczka”, “Szkolne przygody Tosi i Plastusia”, “Baśń o rycerzu bez konia” “Bajka o szczęściu”.


Zabawy w grupie II


Dzień Przedszkolaka

„Przedszkolaki święto mają, wesoło czas spędzają”. Pod takim hasłem obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzień ten dostarczył naszym przedszkolakom wielu wrażeń i niespodzianek. Dzieci bawiły się w swoich grupach. Nie zabrakło również specjalnego menu i słodkiego poczęstunku. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków.


Zabawy w przedszkolu


Dzień kropki cd


Dzień kropki

15 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy  Dzień Kropki i wszyscy byliśmy w kropki. Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Wszyscy szukaliśmy kropek tam, gdzie wcześniej nikt na nie zwracał uwagi. Kleiliśmy, wycinaliśmy i malowaliśmy kropki. Było miło i śmiesznie. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów w kropki.


Pierwsze dni w przedszkolu dzieci z grupy V


Pierwsze dni w przedszkolu dzieci 3-letnich

Zmiana wielkości czcionki