LP POZIOM 1  LP POZIOM 2    LP POZIOM 3
Nazwisko i Imię Miejscowość Ilość uzyskanych punktów w procentach Ilość uzyskanych punktów w procentach Nazwisko i Imię Miejscowość Ilość uzyskanych punktów w procentach Ilość uzyskanych punktów w procentach Nazwisko i Imię Miejscowość Ilość uzyskanych punktów
/PROCENT
Ilość uzyskanych punktów/ PROCENT
ETAP I (73  punkty MAX) ETAP II - FINAŁ
(88  punktów MAX)
ETAP I (76 punktów MAX) ETAP II - FINAŁ
(100 punktów MAX)
ETAP I
(100 punktów MAX)
ETAP II - FINAŁ
(100 punktów MAX)
1 Ferdynand Szymon KZ Tarnowskie Góry 69 95% 86 98% 1 Kaczmarczyk Julia KZ Szczecin 71 93% 97 97% 1 Walosczyk Piotr KZ Tarnowskie Góry 75 83%
2 Brojacz Maja KZ Hażlach 71,5 98% 84 95% 2 Culepa Natalia KZ Hajnówka 69,5 91% 95,5 96% 2 Kopec Jolanta KZ Tarnowskie Góry 50 78%
3 Pawlak Joel KZ Katowice 68 93% 84 95% 3 Kutuzova Hanna KZ Dubicze Cerkiewne 69 91% 95,5 96% 3 Protaś Dagmara KZ Wrocław Antiochia 62 75%
4 Kwiatkowski  Daniel KZ Racibórz 64 88% 83 94% 4 Gruszecka Miriam KZ Szczecin 67 88% 94 94% 4 Pawlak Rachela KZ Katowice 72 73%
5 Brojacz Anna  KZ Hażlach 67 92% 82 93% 5 Waląg Wiktor  EWZ Gorlice 69 91% 90,5 91% 5 Staniszek Zuzanna KZ Łódź 58 72%
6 Nowosad Estera KZ Szczecin 66 90% 80 91% 6 Pałczyński Daniel KZ Gdańsk 67,5 89% 86 86% 6 Papierz Natalia KZ Lublin 64 70%
7 Kopeć  Daniel KZ Tarnowskie Góry 63 86% 80 91% 7 Marczak Tymoteusz KZ Szczecin 58 76% 84 84% 7 Kłoczko Martyna KZ Gołdap 52,5 69%
8 Kwiatkowski Nataniel KZ Racibórz 58,5 80% 77 88% 8 Protaś Zuzanna KZ Wrocław Antiochia 68,5 90% 83 83% 8 Kutuzor Vladyslav KZ Dubicze Cerkiewne 61 65%
9 Walosczyk Zofia KZ Tarnowskie Góry 54,5 75% 77 88% 9 Ślemp Łukasz EWZ Wisłoczek (Rymanów) 49,5 65% 83 83% 9 Nowak Inez KZ Zielona Góra 56 65%
10 Twardowska Dominika  EWZ Wisłoczek (Rymanów) 66 90% 75 85% 10 Pilawa Jessica KZ Zamość 63,5 84% 81,5 82% 10 Pająk Dawid KZ Tarnowskie Góry 51,5 53%
11 Radoń Szymon KZ Jasło 61 84% 74 84% 11 Jetkowski Jan KZ Gdańsk 55 72% 79 79% 11 Gruszecki Jonatan KZ Szczecin 51 53%
12 Paszke Salomon KZ Bytów 65,5 90% 72,5 82% 12 Wąsowski Mateusz EWZ Gorlice 49 64% 79 79% 12 Gotfryd Grzegorz EWZ Gorlice 54 49%
13 Jakubowski Joel EWZ Wisłoczek (Rymanów) 62,5 86% 70,5 80% 13 Łaniecki Tymoteusz KZ Konin 54,5 72% 78 78% 13 Kłoczko Milena KZ Gołdap 50,5 47%
14 Kopeć Krystyna KZ Tarnowskie Góry 54,5 75% 68 77% 14 Kapkowska Klaudia KZ Tarnowskie Góry 45,5 60% 78 78% 14 Walosczyk Magda KZ Tarnowskie Góry 50,5 rezygnacja
15 Gotthard Jan KZ Świecie 69,5 95% 66,5 76% 15 Romanowska Aleksandra KZ Terespol 54,5 72% 75 75%  
16 Brojacz Martyna KZ Hażlach 65 89% 66 75% 16 Pyrkosz Wojciech KZ Tarnowskie Góry 53,5 70% 74 74%
17 Sękowski Jakub KZ Szczecin 57 78% 66 75% 17 Braumberger Maria KZ Szczecin 46 61% 73,5 74%
18 Jaśniewski Jonatan KZ Konin 58,5 80% 64 73% 18 Popławska Adrianna KZ Malbork 51 67% 70 70%
19 Sawron Julia KZ Szczecin 63,5 87% 63,5 72% 19 Wrona Julia KZ Suwałki 48 63% 69,5 70%
20 Nakonowska Julia KZ Tarnowskie Góry 60,5 83% 63 72% 20 Gotthard Aaron KZ Świecie 52,5 69% 67,5 68%
21 Prawdzik  Jakub KZ Suwałki 58,5 80% 62,5 71% 21 Otożenko Weronika KZ Terespol 51 67% 66 66%
22 Walisiewicz Daniel  KZ Suwałki 59 81% 60 68% 22 Wasilewicz Zofia KZ Suwałki 54,5 72% 65 65%
23 Strzałkowska Emilia KZ Gdańsk 61 84% 58 66% 23 Andrzejewska Elwira KZ Nowa Sól 49,5 65% 65 65%
24 Światłowska Ewelina KZ Dubicze Cerkiewne 59,5 82% 58 66% 24 Nakonowski Jakub KZ Tarnowskie Góry 47,5 63% 64 64%
25 Fryda Tomasz KZ Hażlach 52 71% 57 65% 25 Tuliński Wiktor KZ Dubicze Cerkiewne 56 74% 63,5 64%
26 Orzechowski Olaf KZ Głogów 57 78% 55,5 63% 26 Rawka Elżbieta KZ Lublin 64 84% 62 62%
27 Strańczyk Piotr KZ Katowice 52 71% 53 60% 27 Kaliszuk Radosław KZ Dubicze Cerkiewne 57,5 76% 59,5 60%
28 Żurowicz Dominika KZ Szczecin 57,5 79% 52 59% 28 Giska Lena PUNKT KATECHETYCZNY Olsztyn 53 70% 58 58%
29 Tulińska Marcelina KZ Dubicze Cerkiewne 56 77% 51 58% 29 Strzałkowska Natalia KZ Gdańsk 47,5 63% 55 55%
30 Basak Małgorzata KZ Lublin 59 81% 49 56% 30 Basak Maciej KZ Lublin 47 62% 55 55%
31 Susfał Nicola KZ Głogów 58,5 80% 43 49% 31 Papierz Tomasz KZ Lublin 61 80% 48,5 49%
32 Małyj Antonina KZ Malbork 52 71% 39 44% 32 Poleszak Zuzanna KZ Lublin 63,5 84% rezygnacja rezygnacja
33 Wojdal Radosław KZ Ostrów Wielkopolski 66,5 91% rezygnacja rezygnacja 33 Poleszak Tymoteusz KZ Lublin 56,5 74% rezygnacja rezygnacja
34 Galenkiewicz Daniel KZ Szczecin 57 78% rezygnacja rezygnacja 34 Pyszko Kamil EWZ Wola Piotrowa 48,5 64% rezygnacja rezygnacja
35 Wołkiewicz Natan KZ Katowice 56 77% rezygnacja rezygnacja 31 osób 13 osób
32 osoby
76 osób