Nasze zdalne granie

 

Piosenka “Szczęśliwej drogi już czas” z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego
– Pożegnanie ze szkołą absolwentki klasy gitary Patrycji Szatkowskiej,
akompaniament Nikola Siwik klasa III/4,
nauczyciel: p. Dorota Zimnoch

Fryderyk Chopin: Polonez g – moll op. posthume

Wojciech Ulewicz kl. III – fortepian

Nauczyciel: p. Olena Prodan – Rostkowska

         T. Stachak – Minutowa bossa
         Jakub Gnat klasa IV/6
         nauczycie: p. Dorota Zimnoch
         M. Giuliani – Etiuda op. 100 nr 11
         Jakub Gnat klasa IV/6
         nauczyciel: p. Dorota Zimnoch
         R. de Visee Menuet e-moll
         Nikola Siwik klasa III/4
         nauczyciel: p. Dorota Zimnoch

S. Majkapar: Walc

Natalia daniluk kl. I – fortepian

Nauczyciel: p. Olena Prodan – Rostkowska

 J. Pierpont Jingle Bells

Tadeusz Tabor kl II perkusja 

Nauczyciel: p. Jacek Wójcik

L.van. Beethoven: Sonatina  cz. II Romans

Natalia Gnat kl. II – fortepian

Nauczyciel: p. Olena Prodan – Rostkowska

F.-J.-Gossec-Gawot

Szymon-Gasperowicz-kl-IV-perkusja

Nauczyciel: p. Jacek Wójcik

 A Polachowski – etiuda na werbel

Wojciech Liszkowski kl I perkusja 

Nauczyciel: p. Jacek Wójcik

A Polachowski etiuda na werbel

Maja Drążewska kl I perkusja

nauczyciel: p. Jacek Wójcik

 A Polachowski: etiuda na werbel

Igor Wiciński kl I – perkusja

Nauczyciel: p. Jacek Wójcik

 

  A. Polachowski – duet

Karolina Kużniewska kl IV – perkusja 

Nauczyciel: p. Jacek Wójcik

M. Glinka Taniec andaluzyjski

Tadeusz Tabor kl II perkusja

Nauczyciel: p. Jacek Wójcik

Jaś Kulig lat 6 – obój

Nauczyciel: Jacek Kulig

A. Polachowski:Etiuda 16 

 Igor Wiciński kl I – perkusja

Nauczyciel: p. Jacek Wójcik 

A. Corelli: Sarabanda

Maja Welenc kl. II – fortepian

Nauczyciel: p.Olena Prodan – Rostkowska

M. Cleminti: Sonatina

Maja Welenc kl. II – fortepian

Nauczyciel: p. Olena Prodan – Rostkowska

J. S. Bach: Badinerie

Karolinka Kuźniewska kl. IV – perkusja

Nauczyciel: p. Jacek Wójcik

Jingle Bells

Tadeusz Tabor kl. II – perkusja

Nauczyciel: p. Jacek Wójcik

H. Berens: Etiuda

Natalia Gnat kl II – fortepian

Nauczyciel: p. Olena Prodan Rostkowska

J. S. Bach: Badinerie 

Karolina Kuźniewska kl IV- perkusja

Nauczyciel: p. Jacek Wójcik

Body perkussion

Karolina Kuźniewska kl IV – perkusja

Nauczyciel: p. Jacek Wójcik

 

A. Goedicke: Rigaudon

Liliana Wydrzyńska kl I – fortepian

Nauczyciel: p. Olena Prodan – Rostkowska 

C. Gurlitt: Vivace

Liliana Wydrzyńska kl I – fortepian

Nauczyciel: p. Olena Prodan – Rostkowska 

J. S. Bach: Musette

Kornelia Puzyrkiewicz kl. II – fortepian

Nauczyciel: p. Olena Prodan – Rostkowska

Francisco Tarrega – Etiuda e-moll.
Patrycja Szatkowska kl. IV – gitara
Nauczyciel: p. Dorota Zimnoch
Mirosław Drożdżowski – Listopadowa zaduma.
Patrycja Szatkowska kl. IV – gitara
Nauczyciel: p. Dorota Zimnoch

S. Majkapar: Bajeczka

Kornelia Puzyrkiewicz kl. II – fortepian

Nauczyciel: p. Olena Prodan – Rostkowska

Anonim: Kontredans

Natalia Daniluk kl. I – fortepian

Nauczyciel: p. Olena Prodan – Rostkowska

“Moja” z repertuaru Rauf & Faik.
Maria Lymar klasa I/4 – gitara
Nauczyciel: p. Dorota Zimnoch
Johan Kaspar Mertz “Mała wariacja”.
Jakub Gnat klasa IV/6 – gitara
Nauczyciel: p. Dorota Zimnoch
Santiago de Murzia – Aria.
Jakub Gnat klasa IV/6 – gitara
Nauczyciel: p. Dorota Zimnoch
Napoleon Coste – Etiuda op. 38 nr 1.
NIkola Siwik klasa III/4 – gitara
Nauczyciel: p. Dorota Zimnoch
 “Shallow” z filmu “Narodziny gwiazdy”.
Nikola Siwik klasa III/4, Patrycja Szatkowska klasa IV/4 – gitara
. Nauczyciel: p. Dorota Zimnoch

Ten Little Indians

Pola Urbanowicz kl. I – fortepian

Nauczyciel: p. Lech Kozakiewicz

C. Czerny: Etiuda Es -dur

Wojciech Ulewicz kl. III – fortepian

Nauczyciel: p. Olena Prodan – Rostkowska

Ch. Petzold: Menuet g – moll

Natalia Gnat kl. II – fortepian

Nauczyciel: p. Olena Prodan – Rostkowska

W.A. Mozart – Ah vous dirai je maman

Maja Obuchowska kl. I – flet

Nauczyciel: p. Aneta Baca

 Henry Purcell: Rigaudon

 Leny Jazmin kl. I – wiolonczela

Nauczyciel – p. Jacek Michalski

Ludwig van Beethoven – finałowa kantata z IX Symfonii d-moll op.125

Oliwia Witek kl I – klarnet

Nauczyciel – p. Karol Girwidz

Ignacy Wyczyński – Taniec polski

Patryk Małolepszy kl. I – klarnet

Nauczyciel – p. Karol Girwidz

J. S. Bach – Menuet

Maja Rolikowska kl. I – flet, akompaniament – Paweł Rolikowski ( tata )

Nauczyciel: p. Aneta Baca

 Jos. Blatny Arr. J. Zakova: Scherzino

Zosia Szyszko kl. III – akordeon

Nauczyciel: p. Edyta Skulska

Melodia ludowa: Zielony Mosteczek

Alicja Abramowicz kl. I – waltornia

Nauczyciel: p. Andrzej Mierzejewski

Melodia ludowa: Siedzi sobie zając

Basia Szyszko kl. I – waltornia

Nauczyciel – p. Andrzej Mierzejewski

E. Weignein: Apopol

Krzyś Goj kl. I – waltornia

Nauczyciel – p. Andrzej Mierzejewski