Kadra

430672_383712051645431_516217929_nANNA ROSŁANIEC-ŁACHACZ

Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w Olsztynie jako muzyk instrumentalista. Przez lata pracowała jako nauczyciel muzyki (1998-2000, Szkoła Podstawowa w Lipowcu), nauczyciel gry na skrzypcach (1993-2000, Państwowa Podstawowa Szkoła Muzyczna w Piszu, 2000-2001, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Szczytnie). W 2013 roku nauczała gry na instrumentach oraz prowadziła zajęcia umuzykalniające w Państwowym Ognisku Muzycznym w Szczytnie. Od 2013 roku również w Kreolii uczy gry na instrumentach (pianino, skrzypce), a także prowadzi zajęcia grupowe z rytmiki. W 2012 roku grała w Orkiestrze „Absolwent” w Olsztynie. Od 2013 roku prowadzi działalność gospodarczą – studio muzyczne „Viola”, w ramach którego zajmuje się nauką gry na instrumentach oraz oprawą imprez okolicznościowych.

__________________________________________________________________________

p.406MAGDALENA GOLON

Urodziła się w Białej Podlaskiej, jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. K. Lipińskiego w Lublinie klasy altówki. Studia wyższe ukończyła w Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku na specjalności Dyrygentura Chóralna, gdzie w 2010 roku otrzymała dyplom ukończenia studiów z wyróżnieniem. Ukończyła studium pedagogiczne z zakresu kształcenia słuchu, audycji muzycznych, zasad muzyki oraz odbyła praktykę pedagogiczną w tym zakresie.

Swoje umiejętności wokalne rozwijała, śpiewając w licznych chórach, uczestnicząc w wielu warsztatach, koncertując i biorąc udział w sesjach nagraniowych. Przez kilka lat z dużym zaangażowaniem prowadziła i dyrygowała Chórem „LIRA” w Rumi. Wielokrotnie współpracowała z innymi zespołami wokalnymi i instrumentalnymi, m. in. z Orkestrą Kameralną Sinfonia Nordica z Gdyni, Orkiestrą Dętą im. ks. St. Ormińskiego.

 __________________________________________________________________________

52e906d465bb4492a681aaa5fa848d4d

fot. Marek Zawrotny, http://www.fotograf.szczytno.pl

TOMASZ BANUL

Moje pierwsze kontakty z muzyką zawdzięczam rodzinie, wprawdzie nikt nie grał na żadnym instrumencie, ale w domu zawsze dużo się śpiewało. Profesjonalną edukację muzyczną rozpocząłem w wieku 10 lat, kiedy to rodzice zapisali mnie do szkoły muzycznej w Szczytnie. Trafiłem do klasy fortepianu. Po ukończeniu szkoły muzycznej zmieniłem instrument na gitarę, zainteresowałem się wtedy bluesem i muzyką rockową. Próbowałem też swoich sił jako saksofonista w miejskiej orkiestrze dętej. Po kilku latach
wróciłem do gry na fortepianie, zacząłem uczyć się grać jazz, który zaczął mnie wtedy fascynować, był to też czas powstania moich pierwszych kompozycji. Kolejne etapy mojego rozwoju to udział w warsztatach jazzowych w Puławach, współpraca z gitarzystą jazzowym Robertem Otwinowskim i studia na Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. Nahornego.

__________________________________________________________________________

OLYMPUS DIGITAL CAMERAARTUR KOT

Urodzony w Szczytnie, od młodego związany z muzyką. Ukończył Szkołę muzyczną I stopnia w klasie akordeonu oraz klarnetu. Studiował wychowanie muzyczne na UWM w Olsztynie (instrument główny – klarnet/saksofon). Cały czas aktywnie uczestniczący w życiu muzycznym Szczytna, m. in. koncertował z zespołem Szkoły Muzycznej (do 2004 roku), grał na klarnecie w zespołach: Mazurskie Pofajdoki (2001-2005), Kapela Jędrka (1999-2006), był członkiem, a potem nauczycielem grupy instrumentów dętych drewnianych w Miejskiej Orkiestrze Dętej (do 2009 roku). Od 2004 roku śpiewa z chórem Kantata (m. in. z zespołem Hunter), gra na saksofonie tenorowym w kombo saksofonowym S.A.K.S., grywał też na saksofonie i gitarze basowej w innych lokalnych zespołach muzycznych. Na co dzień nauczyciel informatyki i muzyki w Gimnazjum nr 2 w Szczytnie.

__________________________________________________________________________

Arek ARKADIUSZ GÓRSKI

Urodzony w 1984 roku. Absolwent Wydziału Nauk Społecznych i Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz kilku kierunków studiów podyplomowych. Strażak zawodowy. Otwarty, ciepły i komunikatywny pasjonat gry na gitarach: akustycznej, elektrycznej i basowej. Współzałożyciel i członek wielu zespołów rockowych i nie tylko. Kocha muzykę i ludzi. W wolnych chwilach podróżuje, żegluje oraz uprawia sport.

__________________________________________________________________________

Zmiana wielkości czcionki
Kontrast