Promocja Przedszkola w Środowisku Lokalnym

       Minęły bezpowrotnie czasy, gdy dzieci uczęszczały do przedszkola jedynie po to, by miały zapewnioną  opiekę. Świadomość i  oczekiwania rodziców stale rosną. Wzrasta potrzeba podnoszenia oferty edukacyjnej. Im wyższa jakość świadczonych usług tym, wyższy stopień zadowolenia dzieci i rodziców. Przedszkole to organizm który pracuje najlepiej wtedy, gdy każde jego ogniwo wykonuje swoje zadania bez zarzutu .

Dzieci i pracownicy naszego przedszkola czynnie uczestniczą w uroczystościach i imprezach miejskich. Nasze przedszkole zawsze chętnie i aktywnie współpracuje ze środowiskiem lokalnym.

Tak też było 14 maja 2019 r. kiedy to przedszkolacy z grupy „Motylki” wraz z paniami z przedszkola, wzięli udział w spektaklu pt.: ” W Książkowej Krainie” by swoim występem uświetnić obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor MGOK i pracownikom Bibloteki Publicznej za zaproszenie i możliwość zaprezentowania umiejętności artystyczno – teatralnych przez przedstawicieli naszego przedszkola, natomiast rodzicom, dziękujemy za pomoc i poświęcony czas, a dzieciakom za dobry humor i aktywny udział w promowaniu naszej placówki.